Pracovník v dřevařském průmyslu – nadstandardní benefity

Jste člověk s energií a máte rádi výzvy? Jste milovníkem vůně dřeva a máte nějaké zkušenosti s pilou? Pokud ano, tak jste na správném místě a hledáme právě vás!

Náplň práce

• úkoly v rámci přejímání dřeva a biopaliv
• provádění laboratorních rozborů (stanovení sušiny, frakční rozbory dle norem SCAN)
• obsluha vážního systému a řazení do jízdních pruhů
• zakládání příjmu a zadávání výsledků příjmu do systému
• příprava podkladů pro reklamační řízení
• zpracování dat, reporting
• kontrola (BOZP), proškolení a vybavení řidičů

Požadavky

• SOU/SŠ lesnického nebo technického směru (lesnické, dřevařské, zahradnické atd.)
• praxe ve výrobě výhodou nikoli podmínkou
• ochota pracovat ve směnném provozu (12hodinové směny, krátký/dlouhý týden, práce o víkendu)
• technické myšlení a flexibilita
• aktivní přístup k práci
• uživatelská znalost PC+ řidičský průkaz sk. B
• oprávnění pro práci motorovou pilou výhodou

• náborový bonus, příspěvek na dopravu, měsíční směnový příplatek, příspěvek na přestěhování
• 13. plat
• příspěvek na kafeterii, sport a kulturu, stravování
• 5 týdnu dovolené
• ovoce, káva na pracovišti zdarma
  • Zemědelství, lesnictví a ekologie
  • Lokalita
    Litoměřice, CZ
  • Typ úvazku
    Plný
  • Mzda
    Dohodou
  • Kontaktní osoba
    Knotková Tereza

Máte zájem o tuto pozici?

Vyplňte a odešlete následující formulář.

uveďte ve formátu +420 123 456 789

Životopis nepovinné

Soubor sem přesuňte nebo jej nahrajte

Nenašli jste vhodnou pracovní pozici?

Nechejte nám na sebe číslo.

Zavoláme vám zpět.

Nebo nám zavolejte.

Rádi vám zodpovíme veškeré dotazy.