Recruitment Specialist – bohatý provizní systém, Praha 10

Stále rosteme a rozšiřujeme naše řady. Tentokrát hledáme na naši centrálu na Prahu 10 příjemného, zodpovědného a komunikativního kolegu do oddělení PERMANENT PLACEMENT. Baví tě jednání s lidmi? Chceš se věnovat přínosné práci? Rád bys, aby pro tebe byla práce i zábavou? Pak neváhej a pošli nám tvé CV, rádi s Tebou probereme detaily.

Náplň práce

• zajištění kompletního náborového procesu
• jednání s klienty, řešení ideálního nastavení výběrového procesu
• aktivní vyhledávání kandidátů na sociálních sítí a v interní databázi
• komunikace s kandidáty, vedení pohovorů, zpracování hodnocení
• příprava inzerce, práce s inzertními portály a sociálními sítěmi
• zajištění veškeré související administrativy, reporting
• účast na pravidelných poradách, podpora juniornějším kolegům
• spolupráce s kolegy v Česku a na Slovensku
• návštěvy pracovních veletrhů, HR konferencí apod.

Požadavky

• SŠ/VOŠ/VŠ vzdělání
• praxe na pozici náboráře (permanent placement / preselection) v personální agentuře PODMÍNKOU
• síť kontaktů na LinkedIn vítána
• český jazyk na úrovni rodilého mluvčího podmínkou
• pokročilá znalost anglického jazyka (komunikace s klienty, kandidáty, zpracování profilů)
• přehled na pracovním trhu, zájem o trendy v oblasti zaměstnávání
• vysoké pracovní nasazení, proaktivita
• organizační a komunikační schopnosti
• spolehlivost, pečlivost, zodpovědnost

Benefity

• dlouhodobý pracovní poměr
• kvalitní zaškolení
• příjemné pracovní prostředí na Praze 10
• skvělý kolektiv, pravidelné firemní akce
• možnost občasného home office
• občerstvení na pracovišti
• stravenkový paušál
• řada firemních benefitů – vzdělávání, školení, jazykové kurzy, Multisport Karta / Cafeterie / příspěvek na penzijní připojištění
• mobil a notebook k dispozici
• možnost parkování zdarma přímo v areálu pracoviště
• nástup ideálně září / říjen 2024
  • Personalistika a lidské zdroje
  • Lokalita
    Praha 10, CZ
  • Typ úvazku
    Plný
  • Mzda
    Dohodou
  • Kontaktní osoba
    Křížová Sylvie

Máte zájem o tuto pozici?

Vyplňte a odešlete následující formulář.

uveďte ve formátu +420 123 456 789

Životopis nepovinné

Soubor sem přesuňte nebo jej nahrajte

Nenašli jste vhodnou pracovní pozici?

Nechejte nám na sebe číslo.

Zavoláme vám zpět.

Nebo nám zavolejte.

Rádi vám zodpovíme veškeré dotazy.