Manipulant ve skladu - NOČNÍ SMĚNY. Mzda až 38 000 Kč. Svoz ZDARMA!

Pro našeho významného klienta, jedničku na trhu logistiky, hledáme nové nadšené a spolehlivé pracovníky na noční směny. Nabízíme zajímavé finanční ohodnocení, bonusy a svoz z práce i do práce ZDARMA.

Náplň práce

• manipulace se zásilkami a jejich další zpracování - vykládka, nakládka
• manipulace s paletovým vozíkem
• skenování a vážení zásilek, roztřídění dle jednotlivých regionů

Požadavky

• manuální zručnost a fyzickou zdatnost (práce je fyzicky náročná, pravidelná manipulace se zásilkami těžšími než 20 kg)
• přizpůsobení se nočnímu provozu od 19:00 do 3:30 hodin.
• praxe ze skladu – výhodou nikoli podmínkou
• spolehlivost (pravidelná docházka)

Benefity

• jistota stabilního zaměstnání
• zajištění dopravy do práce i z práce svozovými autobusy (Roztyly ⇄
Jažlovice) - ZDARMA
• 13. plat
• zákonné příplatky za noční směnu
• 5 dnů dovolené navíc
• stravenky v hodnotě 150 Kč
• pravidelné týdenní zálohy
  • Logistika, doprava a zásobování
  • Lokalita
    Říčany, CZ
  • Typ úvazku
    Plný
  • Mzda
    Dohodou
  • Kontaktní osoba
    Slížková Andrea, +420226258227

Máte zájem o tuto pozici?

Vyplňte a odešlete následující formulář.

uveďte ve formátu +420 123 456 789

Životopis nepovinné

Soubor sem přesuňte nebo jej nahrajte

Nenašli jste vhodnou pracovní pozici?

Nechejte nám na sebe číslo.

Zavoláme vám zpět.

Nebo nám zavolejte.

Rádi vám zodpovíme veškeré dotazy.